درباره ورسای مد

داستان ورسای مد

ما مد میشناسیم و سالها در زمینه پوشاک فعالیت کرده ایم 

وقتی به پوشاک فکر میکنم یاد این جمله از مدیر برند گوچی می افتم . " وقتی لباس بد می پوشید آنچه به چشم می آید لباس شماست. ولی وقتی لباسی خوب و برازنده تن  می کنید این شما هستید که به چشم می آیید."  ماهم در ورسای مد اعتقاد داریم انسان ها منظره های خداوند هستند پس هر انسانی باید یک منظره زیبا و چشم نواز باشد و قطعا انتخاب لباس مناسب یکی از مهم ترین جلوه های زیبای این منظره است. ما می خواهیم با ارائه لباس های برازنده و شیک  برای مردان ایرانی شاهد زیباترین منظره های انسانی باشیم.

خوش آمدید

از اینکه سایت ورسای مد را  برای دیدن مدل های لباس انتخاب کرده اید. بسیار سپاس گذاریم. اگر هم اکنون در این صفحه حضور دارید به این معنی است که برای شما مهم است که بدانید پشت صحنه سایتی که آن را برای بازدید انتخاب کرده اید چه می گذرد. ماهم این صفحه را طراحی کرده ایم تا به کسانی که دوست دارند بیشتر باما آشنا شوند داستان تولد برند خود را بگوییم.

تولد ما

من رضا مزینانی به همراه دوست خوبم سعید گنجی در سال 1391 فروشگاه لباس مردانه ورسای مد را در پاساژ فرودسی تهران افتتاح کردیم.اگر اهل تهران باشید حتما حتی یک بارهم شده برای خرید به این پاساژ رفته اید. و اگر اهل تهران نیستید باید بگویم پاساژ فردوسی از معروف ترین پاساژهای لباس مردانه در تهران و ایران می باشد. که نیم قرن از زمان ساخت آن می گذرد. و از محدود پاساژهایی است که فقط مختص مردان است. ما حدود چهار سال در این پاساژ فعالیت کردیم.

ورود به دنیای فروش آنلاین

سال 95 تصمیم گرفتیم تا فروش خود را علاوه بر فروشگاه حضوری در فضای مجازی نیز گسترش دهیم. پیج اینستاگرام ورسای مد از اردیبهشت سال 95 با عکاسی های خاص شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر پیج اینستاگرام ما یکی از بهترین پیج های فروش لباس در میان5 پیج برتر لباس مردانه است. اگر علاقمند شده اید تا از پیج ما دیدن کنید روی عکس مقابل کلیک کنید.

طراحی سایت ورسای مد

بعد از تجربه موفق در فروش آنلاین سال 1400سایت ورسای مد را طراحی کردیم. تا تجربه لذت بخش تری از خرید را به مشتریان عزیز خود هدیه کنیم. و مطمئن هستیم سایت ورسای مد همانند پیج اینستاگرام ما به زودی تبدیل به یکی از سایت برند.در فروش پوشاک مردانه خواهد شد.

نام ورسای مد از کجا آمده است؟

ورسای مد الهام گرفته شده از versaillesنام یکی از کاخ های باشکوه فرانسوی است. به همان اندازه که دوست داریم شما شکوه و جذابیت را حس کنید.

مدیران ورسای مد
old-team-member-8.jpg

رضا مزینانی

مدیر
old-team-member-1.jpg

سعید گنجی

مدیر

سایر همکاران ما

old-team-member-5.jpg

امین حمیدیان

مشاور فروش
old-team-member-5.jpg

سعید عرب

مشاور فروش
old-team-member-2.jpg

شیما

عکاس
old-team-member-2.jpg

هانیه

مدیرسایت
old-team-member-3.jpg

محمد

مشاور فروش
old-team-member-3.jpg

محمد

مشاور فروش
old-team-member-4.jpg

پژمان

مشاور فروش
old-team-member-4.jpg

دانیال

حسابدار

شبکه های اجتماعی ورسای مد 

اطلاعات ورسای مد 

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من