راهنمای مد و استایل

راهنمای ترکیب رنگ لباس آقایان

تا حالا فکر کردید رنگ ها چقدر میتوانند در استایل شما مهم باشند و شما را فردی شیک یا بد سلیقه نشان بدهند.

تا حالا در خرید هاتون به ترکیب رنگ ها دقت کردید ؟

ترکیب رنگ در استایل آنقدر  مهم هست که میتواند تیب شما را با وجود لباس های زیبا بد نشان بدهد. ترکیب مناسب رنگ ها باعث ایجاد تعادل در استایل شما  می شود و تیپ شما را یک استایل بی نقص می کند.حالا اگر به این فکر می کنید که چه رنگ هایی را باهم ترکیب کنیم . با ما همراه باشید تا نحوه ست کردن رنگ ها را یاد بگیریم.

قانون ترکیب رنگ ها

هر چیزی در این جهان قواعد خاص خود را دارد . با تبعیت از قانون هر چیزی بهترین تجربه ممکن را خواهیم داشت. رنگ ها نیز از این اصل  مستثنی نیستند. ساده ترین راه دانستن قانون رنگ ها استفاده از راهنمای دایره ای شکل رنگ ها است که با یک سرچ ساده در گوگل به دست می آید.  نمونه ای از آن را برایتان آورده ایم .

اولین چرخه رنگ را نیوتن پس از مطالعاتش برروی شکست نور  طراحی کرد . در این چرخه رنگهایی که روبروی هم قرار می گیرند رنگهای مکمل هستند استفاده از ترکیب رنگ مکمل یک استایل جذاب به شما می دهد .رنگ هایی که طیف مشابهی دارند در کنار یکدیگر قرار می گیرند . استفاده از این رنگ ها در استایل عالی است.

رنگ ها ی مناسب با رنگ سرمه ای

اگر از رنگ سرمه ای در لباس تان استفاده میکنید . سایر قسمت های استایلتان را تیره انتخاب نکنید. رنگهاب بژ وسفید و قرمز بهترین ترکیب رنگ را با سرمه ای دارند.

رنگ هایی که با رنگ سبز ست می شوند

یکی از رنگ هایی که معمولا با هر ترکیبی زیبا می شود سبز است. اما بهترین ترکیب رنگ برای سبز استفاده از رنگ های مکمل آن است. رنگ هایی مانند سبزتیره ، زیتونی بهترین انتخاب هستند. اما رنگ های مانند مشکی ، سرمه ای و سفید هم به رنگ سبز جذابیت خاصی می دهند.

بژ را با چه رنگی ترکیب کنیم

رنگ بز هم یک رنگ زیبا و روشن است . بهترین ترکیب رنگ ها برای این رنگ فوق العاده سفید ، آبی و قهوه ای مایل به قرمز است.

رنگ های مکمل رنگ مشکی

رنگ مشکی یک رنگ خنثی است و تقریبا با هر رنگی ست می شود. اما رنگ هایی مانند سفید یک تعادل بارنگ مشکی ایجاد می کند . رنگ های آبی و صورتی هم از تیرگی رنگ مشکی می کاهد و استایل شما ا متعادل تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.