خدمات مشتریان ورسای مد

سفارشم کی به دستم می رسد

با تشکر از شما که به ما اعتماد کردید  و از سایت ورسای مد خرید کردید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

زمان بندی سفارشات برای دوستان غیر تهرانی

مشتریان عزیزی که از سایر نقاط کشور به جز تهران از سایت ورسای مد خرید کرده اند با توجه به زمان خرید  خود و استان محل سکونتشان بین 24 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش محصول خود را دریافت می کنند. اگر سفارش  خود را قبل از ساعت 12 ثبت کنید سفارش شما در همان روز ارسال می شود. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 در سایت ثبت می شود روز بعد ارسال می شود. 

زمان بندی سفارشات برای مشتریان تهرانی

مشتریان عزیز که ساکن شهر تهران هستند می توانند سفارش خود را در همان روز دریافت کنند و اگر زمان سفارش محصول شما در ساعات کاری باشد نهایت 3 ساعت بعد از سفارش کالای خود را  از طریق پیک موتوری دریافت می کنید. در صورتی که در خواست ارسال از طریق پیک موتوری  یا تیپاکس را داشته باشید هزینه آن بر عهده خودتان می باشد.

همکاران ما در بخش پشتبانی ورسای مد پاسخ گوی تمام سوالات شما مشتریان عزیز می باشند کافی است از طریق یکی از روش های بخش ارتباط با ما با مشاوان ورسای مد در تماس باشید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت چت آنلاین هم بپرسید .