نمایش 9 24 36
خرید شلوار مردانه

یکی از ضروری ترین قسمت های ست لباس آقایان انتخاب یک شلوار مناسب است. اگر سری به بازار بزنید و یا در میان فروشگا ه های اینترنت لباس مردانه گشتی بزنید . با تنوع بسیار زیاد شلوار روبرو خواهید شد .  تا همین چند سال پیش شلوار های مردانه  به دودسته جین و پار چه ای تقسیم می شدند ولی در حال حاضر با گسترش دنیای مد و فشن تنوع بالایی در تولید شلوار آقایان بوجود آمده است .

انواع مدل های شلوار مردانه

تنوع در مدل های شلوار مردانه به شما امکان انتخاب های بیشتری را می دهد تا استایل شیک تری برای خود انتخاب کنید . در فروشگاه وسای مد انواع مختلفی از شلوار های پارچه ای ، جین ، اسلش و زیر مجموعه هر کدام از آنها با تنوع رنگ و جنس موجود می باشد.

جنس شلوارمردانه

یکی از مهم ترین المان ها  در انتخاب شلوار جنس پارچه  آن است . زیرا شلوار به طور مستقم با پوست بدن در تماس است . امروز الیاف زیادی   توسط تکنولوژی نوین تولید می شود و از نخ این الیاف با درصد های متفاوت در تولید پارچه شلوار به کار می رود . مثلا برای لباس ورزشی از الیاف پلی امید ،پنبه ، پلی استر ، ویسکوز و کتان استفاده می شود .

خرید اینترنتی شلوار مردانه از ورسای مد

در این صفحه از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه ورسای مد انواع مختلفی از شلوار موجود است . که شما می توانید با توجه با سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید .