راهنمای مد و استایل

پیراهن هایی که باید همه آقایان داشته باشند

پیراهن هایی که باید همه آقایان داشته باشند

یکی از لباس های کاربردی برای همه آقایان پیراهن است. صرف نظر از اینکه در چه سن و شغلی هستید باید چندین پیراهن در کمد لباسی خود داشته باشید . پیراهن ها انواع مختلفی دارند که حداقل باید چند مدل از آنهارا داشته باشید. با ورسای مد همراه باشید تا پیراهن های ضروری برای کمد لباس تان را بهتر انتخاب کنید.

1. پیراهن آکسفورد

پیراهن دکمه دار آکسفورد یک لباس رسمی و کلاسیک است . داشتن دکمه در قسمت یقه و پارچه ضخیم از ویژگی های این پیراهن می باشد. پیراهن آکسفورد برای استایل های رسمی و حتی مراسم عروسی یک گزینه مناسب است. رنگ های روشن در موقعیت رسمی انتخاب مناسبتری هستند. ورنگ های تیره تر برای مراسمات غیر رسمی مناسب تر می باشد.

147963652

2.پیراهن رسمی

یقه گوشه دار، دوبل از ویژگی بارز این نوع پیراهن است. برای یک استیل  شیک و ساده پوشیدن یک پیراهن رسمی جذابیت شما را صد چندان می کند . استفاده از این پیراهن با کت و شلوار ساده و سه تکه بسیار جذاب است.

78

3.پیراهن یقه کوبایی

یکی از مناسب ترین پیراهن ها برای فصل گرم تابستان پیراهن یقه کوبایی است. این لباس مناسب استایل های غیر رسمی می باشد . با انتخاب طرح و رنگ مناسب می توانید یک استایل غیر رسمی جذاب با این پیراهن داشته باشید.

4.پیراهن فلانل

پارچه ضخیم با طرح چهار خانه از ویژگی های این پیراهن می باشد .این استیل مناسب روزهای سرد می باشد . ست کردن این لباس با یک شلوار جین استایل فوق العاده جذابی را به شما می دهد.

5.پیراهن شمبری

پیراهن شمبری شبیه پیراهن جین می باشد ولی  بافت ساده و لطیفی دارد . این پیراهن زیبا را در استایل های غیر رسمی خود با شلوار جین و کتان ست کنید و از راحتی آن لذت ببرید .

.

خرید پیراهن مردانه از ورسای مد 

.

6.پیراهن جین

یک پیراهن جذاب که همیشه مد است و دمده نمی شود.  و ظاهر جذابی برای شما ایجاد می کند . بهترین نوع ست کردن پیراهن جین ترکیب  آن با یک تیشرت رنگی وشلوار تیره می باشد.  

.

7. پیراهن کتان

پیراهن های کتان از پارچه های قابل تنفس تولید می شوند و انتخاب مناسبی برای روزهای گرم هستند. ست کردن پیراهن کتان با یک شلوار کتان یک استایل جذاب و زیباست. اگر میخواهید با پیراهن کتان یک استایل رسمی داشته باشید آن را با کت و شلوار ست کنید.

8.پیراهن آفیس

 اگر ساعت های طولانی را در پشت میز می نشنید و می خواهید یک استایل ساده وشیک داشته باشید. پیراهن آکسفورد یک انتخاب عالی است.  که به شما استایل غیر رسمی و تجاری می دهد. رنگ سفید و آبی برای سر کار عالی هستند.

9. پیراهن آستین کوتاه

آخرین مدل پیراهنی که بودن آن در کمد شما ضروری است. پیراهن آستین کوتاه می باشد . که با شلوار جین و کتان یک استایل شیک برای شما ایجاد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.