خرید پیراهن مردانه از ورسای مد

یکی از اعضای جدا نشدنی پوشاک مردانه پیراهن مردانه است. که همه مردان با سلیقه و شیک پوش چندتایی از آن را در کمد لباس خود دارند.پیراهن های مردانه در همه فصول مورد استفاده ما هستند . از پیراهن های ضخیم در فصل های سرد و از پیراهن های نخی و آستین کوتاه در فصل های گرم استفاده می کنیم. این محصول با تنوع بسیار زیادی که در رنگ و طرح و جنس داردبا اکثر استایل ها ست می شود.

انواع پیراهن مردانه

پیراهن های مردانه تنوع بسیار زیادی دارند. شما می توانید انواع پیراهن های مردانه را در سایت ورساد مد مشاهده کنید

پیراهن مجلسی مردانه

وقتی نام پیراهن مجلسی را می شنویم یک مرد جتلمن خوش پوش کت و شلواری با یک پیراهن شیک مجلسی که معمولا به رنگ سفید ، سورمه  ای یا مشکی رامتصور می شویم. یکی از استایل های شیک که هیچوقت قدیمی نمی شود. استایل رسمی است. که برای ملاقات رسمی و مهمانی های خاص استفاده می شود.

پیراهن اسپرت مردانه

یک پیراهن شیک و زیبا برای کسانی که عاشق تیپ های اسپرت و کژال هستند

پیراهن لی مردانه

یکی از زیباترین پیراهن های جین ها هستند. که با کیفیت بینظیرشان سال های سال مهمان شما هستند. و با یک شلوار جین و تیشرت زیبا یک استایل جذاب برای شما می سازند.

پیراهن مردانه آستین کوتاه

لباس های آستین کوتاه مارا یاد روزهای گرم تابستان می اندازد. روزهایی که پوشیدن یک پیراهن آستین بلند آزار دهنده است. این پیراهن های نخی آستین کوتاه ما را در زدن استایل های شیک و راحت یاری می کند.

پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن چهار خانه با یک شلوار لی یا کتان یک استایل روزمره خیلی شیک است. که ما را قابل اعتماد نشان می دهد

پیراهن های نخی

یکی از بهترین گزینه های برای روزهای داغ تابستان پیراهن نخی هستند. که احساس خنکی و راحتی را در ما ایجاد می کنند.

خرید آنلاین پیراهن مردانه در ورسای مد

این روزها خرید اینترنتی بسیار مرسوم شده است. شما می توانید انواع مدل های پیراهن را از فروشگاه ورسای مد با خیال راحت خرید کنید. ما دقیق ترین راهنمای سایز را برای شما قرار داده ایم. همچنین تا 7 روز می توانید کالای خودرا مرجوع دهید. جهت ورود به فروشگاه ورسای مد کلیک کنید.

قیمت پیراهن مردانه در ورسای مد

قیمت پیراهن مردانه به جنس پارچه ، نوع برش و مدل پیراهن بستگی دارد. شما می توانید قیمت انواع پیراهن های مردانه در صفحه مربوط به پیراهن مردانه مشاهده کنید.