راهنمای مد و استایل

چگونه یک ست جذاب با شلوار اسلش داشته باشیم؟

شلوار اسلش راحت ترین شلواری است  که می توان پوشید و با آن استایل زیبا و راحتی داشت . تنها شلواری که هم می شود با آن راحت بود و هم استایل مناسبی برای فضای بیرون داشت. با ورسای مد همراه باشید تا انواع استایل هایی که می توان با شلوار اسلش ست کرد را بشناسیم

شلواراشلش چه نوع شلواری است ؟

شلوار های اسلش از مدل های جدید شلوار هستند که در سال های اخیر مورد توجه آقایان زیادی قرار گرفته اند . با داشتن یک شلوار اسلش می توانید استایلی راحت و اسپرت داشته باشید. شلوار های اسلش در مدل های جین ، کتان یا نخ پنبه تولید می شوند . تا با توجه به سلیقه خود و شرایطی که می خواهید بپوشید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

خرید شلوار اسلش مردانه 

ست هایی که می شود با شلوار اسلش زد

ست شلوار اسلش و کت کوتاه

برای داشتن این ترکیب زیبا باید یک ژاکت کوتاه نیز داشته باشید . ژّاکت و کت های کوتاه که با پارچه کسشانی تولید می شوند اندام شما را کشیده تر نشان می دهند و ترکیب جالبی با شلوار اسلش بوجود می آورند .اگر به این استایل زیبا یک جفت کفش کتانی  مشکی یا رنگ تیره هم اضافه کنید یک استایل فوق العاده برای روزهای سرد به شما می دهد.

ست اسلش و تیشرت آستین بلند

ترکیب شلوار اسلش که با الیاف نخ پنبه تولید شده است و تیشرت آستین بلندی که آستین های آن را بالا زده اید یک ترکیب زیبا و راحت به شما می دهد .

کت جین و اسلش

کت های جین یک لباس زیبا برای قدم زدن در روزهای کمی سرد هستند. حالا اگر این کت جین را با یک شلوار اسلش ترکیب کنید لذت  قدم زدن در یک عصر پاییزی برای شما صد چندان خواهد شد .

کفش مناسب شلوار اسلش

مناسب ترین کفش برای ترکیب شدن با شلوار اسلش کتونی های  ورزشی است .با توجه به رنگ شلوار می توانید کتونی مناسب را انتخاب کنید.

برای خرید انواع کتونی به فروشگاه وررسای مد مراجعه کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.