خرید کت تک مردانه

یکی از استایل های خاص و منحصر به فرد برای هر آقای شیک پوشی کت تک مردانه است. کت مردانه را می توان با انواع شلوار ها پوشید و استایل شیک و خاصی را برای خود ایجاد کرد. در خرید کت تک یکی از نکات مهم اندازه قد آن است . قد کت باید متاسب با اندام شما باشد به طور معمول کت های تک تا زیر کمر هستند. ولی افردای که قد کوتاهتری دارند بهتر است کت کمی کوتاه تر را انتخاب کنند.تا قد آنعا بلند تر دیده شود . کت های اسپرت گزینه مناسب تری برای این افراد هستند.

بعد از توجه به قد کت جنس پارچه کت از عوامل مهم در زیبایی کت است. بهترین گزینه برای دوخت پارچه کت پارچه هایی با الیاف طبیعی می باشد. توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن زندگی می کنید نیز برای انتخایب کت مهم است. نکته دیگر در انتخاب کت تک اندازه آستین کت است . آستین کت باید به قدری بلند باشد که دکمه های آستین پیراهن شما را بپوشاند

خرید آنلاین کت تک مردانه از ورسای مد

در فروشگاه اینترنتی پوشاک مردانه ورسای مد انواع کت های تک شیک و با کیفیت بالا عرضه شده است. برای خرید یک کت مناسب می توانید به صفحه کت های تک ما مراجعه کنید . و باتوجه با راهنمای سایز کت تک لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.