خرید کت و شلوار مردانه

یکی از سخت ترین خریدهای اینترنتی خرید کت و شلوار است.انتخاب کت و شلوار مناسب و خوش دوخت از طریق اینترنت کار دشواری می باشد. یک و کت و شلوار مناسب نباید تنگ باشد زیرا جلوی حرکت ازاد اندام ها را میگیرو احساس کلافگی و سنینگی در شما ایجاد می کند. از طرفی نباید گشاد هم باشد زیرا یسایز شما را بزرگ تر نشان مسی دهد.  در ادامه شما را برای خرید آنلاین کت و شلوار مناسب راهنمایی می کنیم.

قبل از خرید کت و شلوار با توجه به تنوع زیاد آن بهتر است میزان بودجه ای که میخواهید صرف خرید آن کنید را در نظر بگیرید.

راهنمای خرید کت و شلوار مردانه از ورسای مد

کت و شلوار یکی ازگرانترین خرید در حوزه پوشاک برای مردان است . پس لازم است قبل از اقدام به خرید سایز ريال طرح و جنس مورد نظر خود را کاملا بررسی کنید در خرید کتاب شلوار به نکات زیر توجه کنید.

پارچه کت و شلوار : متناسب با فصلی که می خواهید کت و شلوار را بپوشید نوع پارچه آن را انتخاب کنید . جنس های نخی و کتان مناسب فصل تابستان می باشند و مناسب روزهای سرد نیستند. برای روزهای سرد بهتر است کت و شلوار با پارچه های پشمی انتخاب کنیم.

تعدا دکمه های کت و شلوار : معمولا کت و شلوار های داری سه دکمه هستند این مدل ها احساس راحتی بیشتری به شما می دهند. کت و شلوار هایی که دارای دو دکمه هستند شخصیت شما را محافظه مار نشان می دهند . و کت های تک دکمه به شما استایل کژال می دهند. اگر از علاقمندان به پوشیدن جلیقه در زیر کت و شلوار هستید بهتر است طبق تناسب جلیقه خود تعداد دکمه ها را انتخاب کنید

کت و شلوار مردانه مدل کلاسیک : از قدیمی ترین انواع کت و شلوار می باشد که برای سر کار و مراسم رسمی یک گزینه ایده آل است. و مورد پسند کسانی که میخواهند هنگام پوشیدن لباس احساس راحتی کنند.

خرید آنلاین کت و شلوار مردانه از ورسای مد

شما هر نمونه کت و شلواری که که منتخب سلیقه شما باشد را می توانید در ورسای مد خریداری کنید.