خرید کفش رسمی مردانه

یکی از بخش های مهم استایل مردانه کفش است . مخصوصا زمانی که میخواهید یک استایل رسمی داشته باشید. ست بودن کفش رسمی و کمربند هم از نکات مهمی است که در استایل رسمی به آن دقت کنید.

نکات مهم در خرید کفش رسمی مردانه

در خرید کفش رسمی علاوه بر توجه به زیبایی آن راحتی نیز بسیار مهم است. کفشی را انتخاب کنید که کفی آن طبی باشد . تا در ساعت های طولانی پاهای شما خسته نشوند. کفشی را انتخاب کنید که سایز آن کاملا متناسب با پای شما باشد .اگر سایز کفش برای شما تنگ باشد  پنجه پای شمارا می فشارد . کفش گشاد باعث سرخوردن پا شده و پا را اذیت می کند.

برای انتخاب مدل کفش بهتر است متناسب با شلوار شما باشد . اگر شلوار رسمی و پارچه ای میپوشید بهتر است یک کفش چرم یا بوت را بپوشید و در زمستان می توانید شلوار رسمی خود را با یک نیم بوت چرم ست کنید . کفش های کالج عسلی و مشکی برای استایل های غیر رسمی یک انتخاب هوشمندانه است.

بزرگ ترین برندهای کفش رسمی

اگر دنبال کفش چرم ایرانی هستید برند های معروفی مانند چرم تبریز، چرم مشهد ، نوین چرم ، شهر چرم اشاره کرد.داشتن یک کفش چرم برای هر مردی در هر سن و سالی متاسب است .

از برند های خارجی تولید کننده کفش چرم می توان به شیفرد ،جی اوکس ، دنیلی و دلفارد اشاره کرد .

خرید کفش رسمی مردانه از فروشگاه اینترنتی ورسای مد

 

در هر جای که ایران باشید میتوانید با مراجعه به سایت ورسای مد  از میان تنوع زیاد کفش های رسمی هر کدام را که میخواهید سفارش دهید.