خانه

با ورسای مد بیشتر آشنا شویم

Share This Post

با ورسای مد بیشتر آشنا شویم

سلام من ورسای مد هستم.میخواهیم باهم گپ بزنیم. تا شما بیشتر با ما آشنا شوید .از خودمان بگوییم از چگونگی تولد برند مان و چالش هایی که در این ستاها داشتیم. حدود 12سال از تولد ورسای مد میگذرد . آن روزها در بازار فردوس چهارراه استانبول مغازه ای  داشتیم. که با عشق و هزاران امید تاسیسش کردیم . رویای ما در ورسای مد عرضه پوشاک با کیفیت با قیمت مناسب بود. تاافراد از پوشیدن لباس های شیک لذت ببرند و احساس زیبایی کنند.

تاریخچه نام ورسای مد

ورسای مجموعه کاخ هایی در فرانسه است . که به عنوان بزرگترین مجموعه کاخ های جهان شناخته می شود . که در شهر ورسای در نزدیکی پاریس می باشد. کلمه کاخ تداعی گر لوکس بودن و باارزش بودن است. پس نام برند ما یعنی پوشاک لوکس و با کیفیت که حس باارزشی به آدم می دهد.

پیج اینستاگرامی  ورسای مد

ماز 10سال پیش پیج اینستاگرام ورسای مد را راه اندازی کردیم. وباید بگویم در زمینه فروش اینستاگرامی از موفق های اینستاگرام هستیم. از تمام نقاط کشور مشتریان ما با اعتماد سفارش خودر ا ثبت می کنند . ما خوشحالیم که مردم به ما اعتماد می کنند و خرید خود را ازما می کنند. پیج ماز موفق های حوزه پوشاک مردانه ئر اینستاگرام می باشد.

وب سایت رسمی ورسای مد

سال 1401 بعد از ستالها تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین تصمیم گرفتیم برای راحتی مشتریان و رتقای برند ورسای مد سایت رسمی خود را با آدرس www.versaimode.comراه اندازی کنیم. در ورسای مد انواع لباس های مردانه را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کرده ایم.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های بیشتر

تیشرت یقه گرد صورتی22134
انواع استایل

تیشرت یقه گرد مردانه

تیشرت یقه گرد مردانه تیشرت‌های یقه گرد مردانه یکی از پرطرفدارترین نوع تیشرت‌ها برای آقایان است. این تیشرت‌ها بیشتر به صورت استریت کژوال طراحی می‌شوند

راهنمای خرید تیشرت مردانه

7نکته مهم که در هنگام خرد تیشرت باید در نظر بگرید ؟ برای اینکه یک انتخاب عالی و بی نقص برای خرید تیشرت مردانه داشته