خانه

چگونه با تیشرت استایل جذابی داشته باشیم؟

تیشرت جذاب00001

Share This Post

چگونه با تیشرت استایل جذابی داشته باشیم؟

تیشرت یکی از پر استفاده ترین لباس های ورزشی و روزمره است که با آن می توانید ظاهری جذاب و فیت داشته باشید. اگر شماهم دوست دارید از این به بعد استایل های جذاب تری با تیشرت داشته باشید . با مجله ورسای مد همراه باشید .تا نکات مهم ست کردن این لباس کاربدی را بررسی کنیم.

استایل هایی که با تیشرت فوق العاده می شود؟

تیشرت یکی از پر استفاده ترین لباس های روزمره است که با آن می توان به سادگی استایل های مختلفی را اجرا کرد. برخی از استایل های معروف با تیشرت عبارتند از:

1- استایل کژوال: این استایل برای روزهایی که نیاز به  راحتی دارید، مناسب است. تیشرت را با شلوار جین، شلوار ورزشی، شلوار تکر، شلوار کتان و یا شلوار چینی هماهنگ کنید و با کفش های راحت به راحتی دلخواهتان را دنبال کنید.

2- استایل اسپرت: این استایل برای ورزش و فعالیت های بدنی مناسب است. تیشرت را با شلوار ورزشی، شلوار کتان، شلوار جینو با کفش های ورزشی هماهنگ کنید.

3- استایل ساده: با تیشرت ساده و یک رنگ، می توانید استایل ساده و مینیمالیستی را برای روزهایی که نیاز به یک ظاهر ساده و شیک دارید، بسازید. تیشرت را با شلوار چینی، شلوار جین، شلوار شلوار کتان و با کفش های رسمی یا کفش های کژوال هماهنگ کنید.

4- استایل لایه ای: با تیشرت لایه ای می توانید یک استایل مناسب برای پاییز و زمستان بسازید. تیشرت را با سویشرت، پلیور، کت ورزشی یا جلیقه هماهنگ کنید و با شلوار جین، شلوار تکر، شلوار چینی و یا شلوار کتان و با کفش های مناسب برای فصل سرد هماهنگ کنید.

5- استایل رسمی: با تیشرت با طرح و رنگ مناسب، می توانید استایل رسمی و شیک برای رویدادهایی مانند مراسم عروسی، جشن تولد داشت .

تیشرت را باچه شلواری بپوشیم؟

تیشرت با انواع مختلف شلوارها قابل ترکیب است و بسته به موقعیت و سلیقه شما می توانید از انواع شلوارها استفاده کنید. برخی از شلوارهایی که می توانید با تیشرت هماهنگ کنید عبارتند از:

1- شلوار جین: تیشرت با شلوار جین معمولاً به استایل کژوال می پوشد و مناسب برای روزهایی است که نیاز به راحتی دارید.

2- شلوار ورزشی: تیشرت با شلوار ورزشی برای فعالیت های ورزشی و فیزیکی مناسب است.

3- شلوار چینی: تیشرت با شلوار چینی برای استایل کژوال و مجلسی مناسب است و می توانید با کفش های رسمی یا کژوال به تناسب موقعیتتان ترکیب کنید.

4- شلوار کتان: تیشرت با شلوار کتان مناسب برای استایل کژوال و مجلسی است و با کفش های مناسبی همراهی می شود.

5- شلوار لی: تیشرت با شلوار لی برای استایل کژوال و مجلسی مناسب است و با کفش های رسمی و یا کفش های کژوال می توانید ترکیب کنید.

کفش مناسب با تیشرت

کفشی که با تیشرت مناسب است بستگی به نوع تیشرت و سبک شما دارد، اما در کل، ترکیب کفش و تیشرت باید با هم سازگار و هماهنگ باشد. برای مثال:

1- کفش های کژوال: کفش های کژوال مانند کفش های کتانی، اسپرت، کفش های طبیعت گردی و کفش های غیررسمی دیگر معمولاً با تیشرت های کژوال سازگار هستند.

2- کفش های رسمی: کفش های رسمی مانند کفش های چرمی، لوفر، دمپایی و کفش های دست دوز شده، با تیشرت های مجلسی و خنک مناسب هستند.

3- کفش های ورزشی: کفش های ورزشی، مانند کفش های رانینگ و کفش های بسکتبال، با تیشرت های ورزشی سازگار هستند.

4- صندل: صندل با تیشرت های تابستانی مناسب هستند، اما باید توجه داشت که ترکیب تیشرت و صندل معمولاً برای موقعیت های غیررسمی مناسب است.

به طور کلی، باید توجه داشت که ترکیب کفش و تیشرت باید به هم متناسب و هماهنگ باشد، و باید با سلیقه و موقعیت شما همخوانی داشته باشد.

راهنمای خرید آنلاین تیشرت

خرید آنلاین تیشرت مردانه  به دلیل سادگی و راحتی خود، بسیار محبوب شده است. اما برای خرید بهترین تیشرت با کیفیت، باید به چند نکته توجه کنید:

1- ابتدا اندازه تیشرت خود را بررسی کنید: برای خرید تیشرت آنلاین، باید ابتدا اندازه تیشرت خود را بررسی کنید. برخی از برندها ممکن است سایز بندی متفاوتی داشته باشند، بنابراین بررسی جدول سایز بندی قبل از خرید تیشرت بسیار مهم است.

2- بررسی جنس تیشرت: برای خرید تیشرت آنلاین، باید جنس تیشرت را بررسی کنید. برخی از تیشرت ها از جنس پنبه، پلی استر و یا نخ بوده و هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند. به علاوه، باید به نوع پارچه و نگهداری آن توجه کنید.

3- بررسی طرح تیشرت: طرح تیشرت یکی از مهمترین عواملی است که باید برای خرید تیشرت آنلاین در نظر گرفته شود. برخی از طرح ها ممکن است با چاپ کیفیت بسیار پایینی تولید شوند. بررسی نوع چاپ، کیفیت تصویر و دقت طرح بسیار مهم است.

4- بررسی نظرات مشتریان: بررسی نظرات مشتریان که قبلاً این تیشرت را خریداری کرده اند، می‌تواند بسیار مفید باشد و به شما در خرید بهترین تیشرت کمک می کند.

5- بررسی قیمت: در نهایت، برای خرید تیشرت آنلاین، باید به قیمت آن توجه کنید. بررسی قیمت تیشرت در فروشگاه های مختلف و مقایسه کنید.

جدول سایز تیشرت برای خرید آنلاین

جدول سایزبندی تیشرت براساس سانتی متر می‌تواند برای هر برند و فروشگاه متفاوت باشد، اما معمولاً در جدول زیر سایزبندی تیشرت ها بر اساس اندازه یا سایز سینه مشخص شده است:

سایز سینه (اندازه در سانتی متر)
XS 81-86
S 89-94
M 97-102
L 104-109
XL 112-117
XXL 119-124
XXXL 127-132

در هر صورت، برای خرید تیشرت بهتر است همیشه جدول سایز بندی موجود در سایت فروشگاه را بررسی کنید و با توجه به سایز بدن خود، سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر قصد خرید تیشرت به صورت آنلاین را دارید. ود ر انتخاب سایز سوالی دارید با مشاوران فروش ما تماس بگرید .

چه رنگ تیشرتی به رنگ پوست من می آید؟

رنگ مناسب تیشرت برای هر فرد بستگی به رنگ پوست و پوشیدنی های دیگری که به همراه آن تیشرت است، دارد. اما در کل، در زیر تعدادی از رنگ هایی که معمولاً با رنگ پوست های مختلف خوب ترین ترکیب رنگی را دارند، آمده است:

برای پوست روشن:

 • رنگ های آبی روشن
 • رنگ های خاکستری روشن
 • رنگ های صورتی روشن
 • رنگ های سفید و زرد روشن

برای پوست متوسط:

 • رنگ های خاکستری متوسط و تیره
 • رنگ های قهوه ای متوسط و تیره
 • رنگ های آبی تیره و نفتی
 • رنگ های قرمز و پرگار

برای پوست تیره:

 • رنگ های قهوه ای تیره
 • رنگ های مشکی
 • رنگ های خاکستری تیره
 • رنگ های قرمز تیره و بنفش تیره

در هر صورت، مهمترین نکته این است که شما با رنگی که انتخاب می‌کنید خودتان را راحت و خوشحال ببینید.

1- انتخاب رنگ مناسب: انتخاب رنگ مناسب برای تیشرت استنایل می تواند به شما کمک کند که جذابیت بیشتری داشته باشید. رنگ های تیره مانند سیاه، نیرویی و بنفش تیره، معمولا برای ایجاد جذابیت بیشتر استفاده می شوند.

2- هماهنگی با شلوار: با انتخاب شلوار مناسب برای تیشرت استنایل خود، می توانید جذابیت آن را افزایش دهید. برای مثال، شلوار لی یا شلوار جین رنگ تیره، با تیشرت استنایل رنگی، جذابیت زیادی خواهد داشت.

3- ورزش: با انجام ورزش و تمرینات مناسب، می توانید بدنی فیت و سالم داشته باشید و به تناسب اندام بیشتری دست پیدا کنید. با این کار، تیشرت استنایل شما نیز بر روی بدن به صورت مناسب قرار گرفته و جذابیت بیشتری خواهد داشت.

4- استفاده از لباس زیر مناسب: استفاده از لباس زیر مناسب باعث می شود تیشرت استنایل شما بهتر به بدنتان متصل شود و در نتیجه جذابیت آن بیشتر شود. بهتر است از لباس زیر فشنگ و یا لباس های داخلی برای بهبود جذابیت تیشرت استنایل استفاده کنید.

5- انتخاب طرح مناسب: با انتخاب طرح مناسب برای تیشرت استنایل، می توانید جذابیت آن را افزایش دهید.

نوشته های بیشتر

تیشرت یقه گرد صورتی22134
انواع استایل

تیشرت یقه گرد مردانه

تیشرت یقه گرد مردانه تیشرت‌های یقه گرد مردانه یکی از پرطرفدارترین نوع تیشرت‌ها برای آقایان است. این تیشرت‌ها بیشتر به صورت استریت کژوال طراحی می‌شوند

راهنمای خرید تیشرت مردانه

7نکته مهم که در هنگام خرد تیشرت باید در نظر بگرید ؟ برای اینکه یک انتخاب عالی و بی نقص برای خرید تیشرت مردانه داشته